V piatok 19.09.2025 sme sa so žiakmi našej školy vybrali na jesennú vychádzku do prírody. Hoci deň začal zahalený do hmly, nedali sme sa odradiť a s batohmi na chrbtoch vyrazili za dobrodružstvom. Ako sme stúpali vyššie, hmla sa pomaly rozplývala a z kopca nad Hvozdnicou sa nám naskytli nádherné, slnkom zaliate výhľady na okolitú krajinu. Pri altánku sme si urobili piknik, keďže sme pri stúpaní do kopca naozaj vyhladli. Deti pozorovali hmyz, trhali kytičky lúčnych kvetov, hrali sa rôzne hry alebo sa len tak rozprávali, čím ešte viac utužovali kolektív a vzájomné priateľstvá.
Táto vychádzka bola nielen príjemným spestrením školského dňa, ale aj pripomienkou toho, aké krásne chvíle nám dokáže príroda ponúknuť – stačí sa len pozerať 😊.
ped. zbor ZŠ Hvozdnica